Diş Hekimlerimiz ve Diğer Ekibimiz

Doktorlarımız

canan yümsel hurmadiş

Canan YÜMSEL
Diş Hekimi
Yönetim Kurulu Başkanı

Diş Hekimi Canan Yümsel 1967 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Antalya’da tamamladı.

1990 yılında alanında Türkiye’nin en iyisi olan İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

1991’den 2013’e kadar Antalya’da kendisine ait muayenehanesinde serbest diş hekimi olarak görev yaptı. Bu tarihten sonra Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurarak hasta kabulüne burada devam etti.

Canan Yümsel, mesleğini icra etmeye başladığı ilk yıldan itibaren her yıl, Türkiye ve Avrupa’da en az 2 eğitim seminerine katılarak mesleki yetkinliğini sürekli arttırdı.

Son 10 yıldır implant uygulamaları konusuna yoğunlaşan Canan Yümsel bu alandaki yetkinliğini arttırmak için onlarca eğitim seminerine katıldı ve kurucusu olduğu klinikte yüzlerce başarılı implant uygulamasına imza atarak kendisini bu alanda kanıtladı. Yümsel, implantolojide All-on-4 ismiyle bilinen özel yöntemin eğitimini, Portekiz-Lizbon’da bu yöntemi geliştiren, dünyanın en büyük diş kliniğinin sahibi Dr Paulo Malo’dan aldı.

Bugün özellikle Bağımsız Devletler Topluluğu, Türki devletler ve Avrupa ülkelerinden pek çok hasta, tedavilerini yaptırmak için Diş Hekimi Canan Yümsel’i tercih etmekte ve bunun için Antalya’ya gelmektedir.

Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Canan Yümsel evli ve iki çocuk annesidir.


hurmadis

Şengül Çalakılınç Özcan
Diş Hekimi

1993 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Diş Hekimi Şengül Çalakılınç Özcan, ilk öğrenimini Isparta’da tamamladıktan sonra 2007 yılında Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi’ni kazandı. 2011 yılında Bolu Abant İzzet Uysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başladı.

Öğrencilik döneminde çeşitli bilimsel kongrelere katılmış olan Diş Hekimi Şengül Çalakılınç Özcan, 2017 yılından itibaren Denizli, Isparta, ve Antalya’da ağız ve diş sağlığı polikliniklerinde görev yaptı. Çalakılınç şu anda Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimliği görevini sürdürmektedir.


hurmadis

Bayram SİVRİ
Diş Hekimi

1987 yılında Antalya’da dünyaya gelen Diş Hekimi Bayram Sivri, ilköğretimini Antalya da tamamladıktan sonra H.M.M. Bileydi Anadolu Lisesini kazanmıştır. 2007 yılında girdiği Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olmuştur. Öğrencilik döneminde ve mezuniyet sonrasında çeşitli bilimsel kongre, sempozyum ve kurslara katılmıştır. Ayrıca Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Bölümünde Doktora çalışmasında bulunup 2019 yılına kadar İzmir’de Özel Ağız ve Diş Sağlığı polikliniklerinde görev yapmıştır.

Diş Hekimi Bayram Sivri, halen Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya devam etmektedir.

Sağlık Ekibimiz

Ekibimiz

Güleryüzlü, Genç ve Dinamik

Güler yüzlü, genç, dinamik ve temiz – titiz çalışmaya özen gösteren, hasta memnuniyeti ön planda tutan personelimizle hizmetinizdeyiz.

Yabancı uyruklu hastalara yardımcı olan, dil probleminin çözülmesini sağlayan asistanlarımız sayesinde hastalarımız zorluk çekmemektedirler.

Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İmplant Uygulama Merkezi

Liman Mh. 16. Sk. Demir Apt. No: 4/1-2 Konyaaltı / Antalya / Türkiye

info@hurmadis.com.tr

+90 242 259 58 53

+90 554 569 88 86

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.