Diş Hekimlerimiz ve Diğer Ekibimiz

Doktorlarımız

canan yümsel hurmadiş

Canan YÜMSEL
Diş Hekimi
Yönetim Kurulu Başkanı

Diş Hekimi Canan Yümsel 1967 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Antalya’da tamamladı.

1990 yılında alanında Türkiye’nin en iyisi olan İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

1991’den 2013’e kadar Antalya’da kendisine ait muayenehanesinde serbest diş hekimi olarak görev yaptı. Bu tarihten sonra Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurarak hasta kabulüne burada devam etti.

Canan Yümsel, mesleğini icra etmeye başladığı ilk yıldan itibaren her yıl, Türkiye ve Avrupa’da en az 2 eğitim seminerine katılarak mesleki yetkinliğini sürekli arttırdı.

Son 10 yıldır implant uygulamaları konusuna yoğunlaşan Canan Yümsel bu alandaki yetkinliğini arttırmak için onlarca eğitim seminerine katıldı ve kurucusu olduğu klinikte yüzlerce başarılı implant uygulamasına imza atarak kendisini bu alanda kanıtladı. Yümsel, implantolojide All-on-4 ismiyle bilinen özel yöntemin eğitimini, Portekiz-Lizbon’da bu yöntemi geliştiren, dünyanın en büyük diş kliniğinin sahibi Dr Paulo Malo’dan aldı.

Bugün özellikle Bağımsız Devletler Topluluğu, Türki devletler ve Avrupa ülkelerinden pek çok hasta, tedavilerini yaptırmak için Diş Hekimi Canan Yümsel’i tercih etmekte ve bunun için Antalya’ya gelmektedir.

Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Canan Yümsel evli ve iki çocuk annesidir.


canan yümsel hurmadiş

Eren KARAKÖSE
Diş Hekimi

Diş Hekimi Ahmet Eren Karaköse, 1992 yılında Malatya’da dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Malatya’da tamamladı.

2017 yılında alanında Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

2017’den 2020’e kadar İstanbul’un en köklü diş hastanelerinden birinde 3 yıl boyunca diş hekimi olarak görev yaptı. 2020 yılında Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hasta kabulüne başlamış olup ve hala görevine devam etmektedir.

Ahmet Eren Karaköse, mezuniyetinden sonra düzenli olarak kongre, seminer ve uygulamalı eğitimlere katılarak bölümü ile alakalı birçok sertifika elde etmiştir.

4 yıldır özellikle estetik uygulamalar üzerine yoğunlaşan Ahmet Eren Karaköse, gülüş tasarımı, estetik restorasyonlar ve özellikle porselen laminalar konularıyla ilgilenmiş olup kendini geliştirmiştir.

Sağlık Ekibimiz

Ekibimiz

Güleryüzlü, Genç ve Dinamik

Güler yüzlü, genç, dinamik ve temiz – titiz çalışmaya özen gösteren, hasta memnuniyeti ön planda tutan personelimizle hizmetinizdeyiz.

Yabancı uyruklu hastalara yardımcı olan, dil probleminin çözülmesini sağlayan asistanlarımız sayesinde hastalarımız zorluk çekmemektedirler.

Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İmplant Uygulama Merkezi

Liman Mh. 16. Sk. Demir Apt. No: 4/1-2 Konyaaltı / Antalya / Türkiye

info@hurmadis.com.tr

+90 242 259 58 53

+90 554 569 88 86

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.