Diş Hekimlerimiz ve Diğer Ekibimiz

Doktorlarımız

canan yümsel hurmadiş

Canan YÜMSEL
Diş Hekimi
Yönetim Kurulu Başkanı

Diş Hekimi Canan Yümsel 1967 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Antalya’da tamamladı.

1990 yılında alanında Türkiye’nin en iyisi olan İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

1991’den 2013’e kadar Antalya’da kendisine ait muayenehanesinde serbest diş hekimi olarak görev yaptı. Bu tarihten sonra Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurarak hasta kabulüne burada devam etti.

Canan Yümsel, mesleğini icra etmeye başladığı ilk yıldan itibaren her yıl, Türkiye ve Avrupa’da en az 2 eğitim seminerine katılarak mesleki yetkinliğini sürekli arttırdı.

Son 10 yıldır implant uygulamaları konusuna yoğunlaşan Canan Yümsel bu alandaki yetkinliğini arttırmak için onlarca eğitim seminerine katıldı ve kurucusu olduğu klinikte yüzlerce başarılı implant uygulamasına imza atarak kendisini bu alanda kanıtladı. Yümsel, implantolojide All-on-4 ismiyle bilinen özel yöntemin eğitimini, Portekiz-Lizbon’da bu yöntemi geliştiren, dünyanın en büyük diş kliniğinin sahibi Dr Paulo Malo’dan aldı.

Bugün özellikle Bağımsız Devletler Topluluğu, Türki devletler ve Avrupa ülkelerinden pek çok hasta, tedavilerini yaptırmak için Diş Hekimi Canan Yümsel’i tercih etmekte ve bunun için Antalya’ya gelmektedir.

Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Canan Yümsel evli ve iki çocuk annesidir.


hurmadis

Kerim CEYRAN
Diş Hekimi

1993 yılında Gaziantep’te doğdum. İlköğretim ve liseyi Gaziantep’te bitirdikten sonra 2012’de Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenimime devam ettim. Temmuz 2017’de Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin ilk mezunlarından biri olarak öğrenimimi tamamladım. 2017’den bu yana Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktayım. Estetik diş hekimliği ve cerrahiye ilgiliyim. Bu sebeple süreç içerisinde endodonti alanında protaper next, next one gold ve revo-s eğitimleriyle birlikte sertifikalarını aldım. Ayrıca anterior ve posterior estetik dolgu için Dr. Bilal Yaşa ve Dr. Bora Korkut’tan uygulamalı eğitim aldım. Ayrıca açık ve kapalı sinüs lifting eğitimleri, immediat implant yüklemesi, implant üstü protez seçenekleri ve yapımı gibi birçok konuda bu eğitimleri aldım ve bunları klinikte uygulamaktayım.

Sağlık Ekibimiz

Ekibimiz

Güleryüzlü, Genç ve Dinamik

Güler yüzlü, genç, dinamik ve temiz – titiz çalışmaya özen gösteren, hasta memnuniyeti ön planda tutan personelimizle hizmetinizdeyiz.

Yabancı uyruklu hastalara yardımcı olan, dil probleminin çözülmesini sağlayan asistanlarımız sayesinde hastalarımız zorluk çekmemektedirler.

Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İmplant Uygulama Merkezi

Liman Mh. 16. Sk. Demir Apt. No: 4/1-2 Konyaaltı / Antalya / Türkiye

info@hurmadis.com.tr

+90 242 259 58 53

+90 554 569 88 86

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.